Jestem psychologiem, od 1993 roku zajmuję się pomocą psychologiczną. W 1993 roku ukończyłam Uniwersytet Gdański, posiadam tytuł mgr psychologii.
W latach 1993 - 2013 pracowałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie prowadziłam indywidualne i grupowe zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Zajmowałam się terapią psychologiczną, prowadziłam ustawienia rodzinne i coaching oraz diagnozę psychologiczną. Przeprowadziłam szkolenia dla pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i dyrektorów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych województwa pomorskiego.
Mam za sobą wiele lat rozwoju zawodowego (1000 godzin szkoleniowych) a także rozwoju osobistego- od własnej psychoanalizy, poprzez pracę metodą ustawień rodzinnych, do medytacji oraz metod pracy z ciałem, tańcem i ruchem. Podążając za swoją pasją w 2001 roku ukończyłam Szkołę Wizażu i Stylizacji „Beauty-Art” i odtąd pomagam kobietom w wydobywaniu naturalnego piękna poprzez analizę kolorystyczną typu urody i dobór kolorów w ubiorze.
W 2009 roku założyłam własną firmę Centrum Rozwoju i Terapii „ Baobab”.

 

Ukończyłam szkolenia psychologiczne z zakresu psychoterapii indywidualnej:

 • w latach 1994 -1995 , zorganizowane przez Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie
 • w roku 2009, w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi z zakresu terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu
  oraz systemowej terapii rodzin – w 1995 roku (organizator: Stowarzyszenie Psychoterapeutów Krakowskiego Ośrodka Terapii)

 

Odbyłam szereg szkoleń z metody ustawień systemowych:

 • 2005 r. warsztaty prowadzone przez Barta Hellingera „ Miłość w służbie życia”
 • lata 2005 – 2007 całościowe szkolenie z metody ustawień systemowych (kurs podstawowy oraz kurs zaawansowany adresowany do psychoterapeutów) zorganizowane przez Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych
 • 2006 r. warsztaty prowadzone przez Berta Hellingera w ramach “Kursu Mistrzowskiego”
 • 2006 r. seminarium Jacoba Schneidera  „Ustawienia systemowe problemów małżeńskich/par ”
 • 2006 r. seminarium Seglinde Schneider  „Ustawienia systemowe w kontakcie indywidualnym ( praca z dziećmi i na temat dzieci)”
 • 2007 r.  seminarium  dr  Ilse Kutschery „ Ustawienia symptomów somatycznych”
 • 2010 r.  warsztaty szkoleniowe Coline dAubret „ Trzy korzenie uwalniania systemowego”
 • 2011 r. seminarium Marii Senftleben-Gudrich w oparciu o koncepcję B. Hellingera „ Moje miejsce i role w rodzinie i życiu”
 • 2011 r. seminarium coachingowo-szkoleniowe prowadzone przez Marię Senftleben-Gudrich „ Sukces zawodowy. Ustawienia systemowe dla organizacji”
 • 2011 r.  szkolenie Heiko Hinrichs : „Praktyczne zastosowanie figur ustawieniowych w indywidualnej pracy z klientem” (Family Affair Polska)
 • 2011-2012  szkolenie  “ Ustawienia systemowe dla organizacji” prowadzone przez Marię Senftleben-Gudrich i Hedy Leitner-Diehl .

 

W 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe w WSB w Gdańsku - „ Akademia Coachingu”.

W swojej pracy pomagam ludziom integrując metody psychologiczne, które poznałam oraz wpieram osoby w rozwoju osobistym. Szczególną rolę na mojej drodze zawodowej  pełnią ustawienia rodzinne ( systemowe), które pokazały mi inny, pełniejszy wymiar życia i pomocy drugiemu człowiekowi.

Kontakt
Porozmawiajmy