Osobom poszukującym rozwoju proponuję drogę poprzez:

1. Indywidualne spotkania rozwoju osobistego.

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie"
/Mahatma Gandhi/

Rozwój osobisty można zdefiniować jako proces, który obejmuje wszelkie działania mające na celu nabycie cech, umiejętności, wiedzy, które powodują wzrost możliwości człowieka.

Zapraszam na spotkania służące:
- uczeniu się radzenia sobie z trudnymi emocjami
- przywróceniu wewnętrznego spokoju i harmonii w życiu
- uczeniu się dokonywania bardziej świadomych wyborów życiowych
- wzmocnieniu wewnętrznej siły
- głębszemu poznaniu siebie

2. Coaching indywidualny.

"...Coaching pomaga osobie stawać się kim chce, poprzez wyzwalanie jej potencjału. Bo tak naprawdę nie wiemy jak daleko możemy dojść, dopóki tam się nie znajdziemy..."
/Joseph OConnor/


Coaching jest to metoda, pokazująca jak duże zasoby tkwią w każdym człowieku. I że tak naprawdę, każdy z nas ma w sobie odpowiedzi na ważne dla siebie pytania ( coaching pomaga je wydobyć) - co będzie dla mnie lepsze; jak chcę żyć, pracować; co chciałabym/ chciałbym zmienić w swoim życiu i jak mam to zrobić; co jest dla mnie ważne, jaką drogą chcę podążać, aby żyło mi się bardziej szczęśliwie.


Coaching nie jest terapią, pracuje się tutaj z niedosytem, który niekiedy odczuwamy w różnych obszarach życia. Coaching to także nie poradnictwo, jest pracą psychologiczną na głębszym poziomie.

3. Indywidualne spotkania metodą ustawień systemowych.

"Nawet najlepsze zamiary nie są w stanie zastąpić wglądu"
/Bert Hellinger/

Spotkania dla osób które mają poczucie blokady w życiu, niemożność osiągnięcia określonego celu życiowego, mimo podejmowanych działań innymi metodami np.coachingiem, powtarzające się sytuacje życiowe ( rozstania z partnerami, brak powodzenia w przedsięwzięciach zawodowych, popadanie w konflikty w rodzinie lub w pracy), wypalenie zawodowe.

4. Sesje odkrywania naturalnego piękna.

Zapraszam na 3 sesje, które będą podróżą (cyklem spotkań) poprzez:

1- odkrywanie naturalnego piękna związanego z typem urody człowieka
Analiza kolorystyczna „Jakim jestem typem urody?” - dobór kolorów, w których osoba wygląda najkorzystniej (najmłodziej, najbardziej seksownie), promienieje zewnętrznym blaskiem a twarz sprawia wrażenie wypoczętej i zrelaksowanej.

2 - dobór kroju i fasonu w ubiorze oraz fryzury i makijażu. Wykonanie przykładowego makijażu, konsultacja w sprawie ubioru i kształtu fryzury.

3 – sesja „Czego potrzebuję, aby czuć się piękną na co dzień?” – praca psychologiczna nad wybranym celem życiowym. Spotkanie służące poszukiwaniu dla siebie najlepszego rozwiązania w jakimś aspekcie życia np. gdy masz wątpliwości jaką drogą chcesz dalej podążać w swoim życiu zawodowym lub osobistym, którą z możliwości masz wybrać lub zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie najlepsze w przyszłości. Będzie to jak poszukiwanie takiej drogi, idąc którą odkryjesz swój wewnętrzny blask.

5. Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
/H. Jackson Brown, Jr./

Spotkania grupowe dla kobiet które chcą :
- wzmacniać poczucie własnej wartości i siły wewnętrznej
- uczyć się jak budować lepsze porozumienie z bliskimi
- odkryć czego potrzebują, aby czuć się lepiej w rolach które pełnią na co dzień - matki, partnerki życiowej, kobiety
- uczyć się jak otwarcie wyrażać swoje zdanie

Kontakt
Porozmawiajmy