Konsultacje psychologiczne dla osób przeżywających różnego rodzaju problemy życiowe, mających trudności w relacjach z bliskimi lub trudności wychowawcze z dzieckiem.
Konsultacje psychobiologii.

1. Problemy rodzinne.

"Im dalej coś od siebie odpychasz, tym większe to się staje."
/Bert Hellinger/

Konsultacje w sprawie różnego rodzaju problemów rodzinnych. Mogą one dotyczyć relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi lub pomiędzy rodzeństwem, a także problemów w relacjach z rodziną pochodzeniową. Na konsultacji może być tylko jedna osoba z rodziny, gdyż poprzez pracę psychologiczną z jednym członkiem rodziny można stymulować zmiany w całym systemie rodzinnym.

2. Problemy małżeńskie w tym dla par stojących w obliczu rozwodu.

"W zakochaniu zgadzam się na drugą osobę taką, jaką ją sobie wyobrażam, a nie taką, jaka jest. Dlatego warunkiem miłości jest przebudzenie z zakochania."
/Bert Hellinger/


1. Spotkania służące pomocy parom i małżeństwom, które przeżywają kryzys w związku lub borykają się z ciągłymi, wzajemnymi konfliktami .

2. Spotkania dla par chcących się rozstać, służące temu aby rozstać się w najlepszy i jak najmniej raniący sposób.

"Bardzo cię kochałem. To co ci podarowałem, dałem ci chętnie. Ty bardzo wiele mi dałaś i ja to szanuję. Za to co między nami się nie udało, przejmuję moją część odpowiedzialności i pozostawiam tobie twoją część. A teraz zostawiam cię w pokoju"

3. Porady dla rodziców w sprawie dzieci.

"Dopóki robisz to co zawsze, będziesz mieć to co zwykle..."

Konsultacje dla rodziców:
- których dziecko jest nadpobudliwe
- którzy często słyszą, że mają „ niegrzeczne dziecko”
- nie mogących porozumieć się ze swoim dzieckiem
- których dzieci przeżywają problemy emocjonalne
- niepokojących się o to co dzieje się z ich dzieckiem
- mających trudny kontakt z dzieckiem

4. Konsultacje dla osób przeżywających różnego rodzaju problemy życiowe lub będących w sytuacjach kryzysów w życiu.

"W psychologii mówimy, że każda zmiana to mniejszy lub większy kryzys. Jednak to od nas zależy, co wtedy zrobimy, czy poddamy się „ czarnym myślom” czy też wykorzystamy to, aby się rozwijać. Bo rozwój możliwy jest właśnie dzięki zmianom, tak naprawdę ROZWÓJ TO ZMIANA."

Konsultacje dla osób stojących w obliczu zmian życiowych takich jak :
- zmiana pracy,
- urodzenie dziecka,
- powrót do pracy po przerwie,
- rozwód,
- utrata pracy,
- opuszczenie domu przez dorosłe dzieci
i inne.

5. Konsultacje dla osób chcących odkryć co blokuje ich sukces życiowy/zawodowy i wejść na drogę sukcesu lub większej harmonii życiowej.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
/Carl Gustav Jung/

Większość z nas ma jakieś tematy życiowe, w których czuje większy lub mniejszy dyskomfort i potrzebuje wsparcia. Czasami przybiera to postać poczucia blokady wewnętrznej, jakiejś dysharmonii w życiu czy braku spójności pomiędzy tym, co jest w moim życiu, a tym co chciałabym/chciałbym aby było czyli jak chcę, aby moje życie wyglądało. Niekiedy próbujemy to zmienić, ale coś nas w tym blokuje. W takich sytuacjach sprawdza się praca psychologiczna metodą ustawień systemowych, w formie grupowej lub indywidualnej. Ustawienia w krótkim czasie docierają do źródła problemu czy blokady, a wraz z jego uświadomieniem pojawia się kierunek rozwiązania tego co nas blokuje czy nam przeszkadza w życiu. I życie się zmienia.

6. Konsultacje psychobiologii dla osób z problemami zdrowotnymi.

Psychobiologia zakłada, że przyczyną chorób jest przeżyty wcześniej wstrząs emocjonalny. Uświadomienie sobie, niekiedy głęboko ukrytych emocji oraz związanych z nimi przekonań i zachowań, prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia. Więcej w zakładce Psychobiologia.