Osobom poszukującym rozwoju proponuję drogę poprzez:

1. Indywidualne i grupowe spotkania rozwoju osobistego.

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie"
/Mahatma Gandhi/

Rozwój osobisty można zdefiniować jako proces, który obejmuje wszelkie działania mające na celu nabycie cech, umiejętności, wiedzy, które powodują wzrost możliwości człowieka.

Zapraszam na spotkania służące:
- uczeniu się radzenia sobie z trudnymi emocjami
- przywróceniu wewnętrznego spokoju i harmonii w życiu
- uczeniu się dokonywania bardziej świadomych wyborów życiowych
- wzmocnieniu wewnętrznej siły
- głębszemu poznaniu siebie

Aktualne terminy zajęć grupowych w zakładce "Warsztaty"

2. Indywidualne i grupowe spotkania metodą ustawień systemowych.

"Nawet najlepsze zamiary nie są w stanie zastąpić wglądu"
/Bert Hellinger/

Spotkania dla osób które mają poczucie blokady w życiu, niemożność osiągnięcia określonego celu życiowego, mimo podejmowanych działań innymi metodami np.coachingiem, powtarzające się sytuacje życiowe ( rozstania z partnerami, brak powodzenia w przedsięwzięciach zawodowych, popadanie w konflikty w rodzinie lub w pracy), wypalenie zawodowe.

3. Sesje i warsztaty z Techniką Uwalniania.

Zajęcia indywidualne i grupowe w oparciu o metodę stworzoną przez psychiatrę i nauczyciela duchowego Davida Hawkinsa. Więcej

4. Indywidualne sesje metodą Radykalnego Wybaczania.

Sesje Satori - proces metodą Radykalnego Wybaczania stworzoną przez Colina Tippinga.

5. Sesje i warsztaty odkrywania naturalnego piękna.

Warsztaty i sesje indywidualne służące temu, by nauczyć się jak tworzyć harmonię w wyglądzie zewnętrznym i wydobywać swoje naturalne piękno. Spotkania są procesem analizy kolorystycznej w celu ustalenia jakim typem urody jest dana osoba - Wiosną, Latem, Jesienią lub Zimą. Następnie, poprzez dobór kolorów, odkrycie w których z nich wygląda najkorzystniej (najmłodziej, najbardziej naturalnie), a twarz sprawia wrażenie wypoczętej i promienieje blaskiem.
Wraz z wiekiem odpowiednim kolorem przy twarzy możemy ująć sobie lat, a nieodpowiednim (z nieswojej palety barw) - dodać.
Zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne, to także wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju czas dla siebie, czas w którym możemy popatrzeć jak wygląda twarz w zależności od tego w jakich kolorach jesteśmy ubrane. Zazwyczaj mamy możliwość zobaczenia się tylko przez chwilę, w wybranym kolorze i często nie wiemy czym się kierować w doborze ubrań.
Ponadto w przypadku kobiet, których praca wymaga ekspozycji społecznej, jest to ważny element autoprezentacji – twarz staje się bardziej widoczna i łatwiej skupia na sobie wzrok słuchaczy, a wygląd zewnętrzny staje się spójny.

Kontakt
Porozmawiajmy