03.08.2024 Gdynia Warsztaty ustawień i Techniki Uwalniania

Ustawienia zajmują się uzdrawianiem relacji międzyludzkich, w szczególności relacji w rodzinie. Pradziadkowie, dziadkowie, rodzice i dzieci tworzą system rodzinny. System ten jest powiązany wzajemnie ze sobą i tworzy pole energetyczne rodziny, a każdy jest częścią tego systemu i jest powiązany z przodkami z wielu pokoleń. Często nie mamy świadomości w jak znaczący sposób te relacje wpływają na nasz los, a trudne wydarzenia w systemie rodzinnym determinują nasze życie.

 

Technika Uwalniania z kolei dostarcza  praktycznego narzędzia radzenia sobie z trudnymi emocjami, a wraz z całą koncepcją Hawkinsa jest także drogą rozwoju świadomości, przynosząc nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie. Stosując Technikę Uwalniania dostrzegamy, że rozwój świadomości prowadzi do przekraczania negatywnych uczuć, programów i myśli, dzięki czemu staje się możliwy kontakt z naszym prawdziwym Ja.

O tej metodzie mówiłam kilkakrotnie w Radiu Gdańsk,  ostatniej audycji można wysłuchać klikając w poniższy link.

Zapraszam na warsztaty, które będą zawierać oba te podejścia, a uczestnicy będą mieli możliwość własnego ustawienia w temacie trudnych relacji, dolegliwości zdrowotnych czy innych problemów życiowych.

 Relacje osób po poprzednich warsztatach poniżej.

"Elu, udział w Twoim warsztacie był jednym z większych i mocniejszych przeżyć, jakich doświadczyłam. Doświadczyłam całą sobą. Doświadczyłam sobą nową, bo pełną. Z tymi cząstkami siebie, które po raz pierwszy zaistniały tak wyraziście.
Dziękuję za Twoje bezpieczne prowadzenie, za Twoje serce, Twoją mądrość. Kinga"

"Wartość tego warsztatu jest dla mnie ogromna, a czuję, że owoce będę zbierać jeszcze przez dłuższy czas. Połączenie obu technik dla mnie strzał w dziesiątkę ???? Polecam każdemu warsztaty stacjonarne u Eli, byłam pierwszy raz ale nie ostatni. Dla mnie bardzo wartościowy czas. Kasia"


"Elu dziękuje za ten warsztat , uważam, że połączenie techniki uwalniania i ustawień to mistrzostwo i dopełnienie tego całego procesu. Dziękuje za Twoje przewodnictwo dzięki któremu czułam się bezpiecznie. Agata "

Termin: 3-4 sierpnia 2024 Warsztaty są dwudniowe.

Sobota, godz. 11.00- 15.00

Niedziela, godz. 10.00 -14.00

Liczba miejsc ograniczona .

Cena: 570 zł- osoba z ustawieniem 

          270 zł- osoba bez ustawienia własnego 

Zgłoszenia:

mailowo: elajuszczyk11@gmail.com

SMS: 602 740 616

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, w którym opowiadam o swoich warsztatach. Tutaj ...można obejrzeć film.
W podobny sposób pracuję na sesjach indywidualnych, stacjonarnie i online. Kliknij TUTAJ i sprawdź informacje o sesjach