06.11.2023 ONLINE WARSZTATY WOLNOŚĆ, SPOKÓJ, RADOŚĆ

Stłumione, rozpierające nas od środka emocje, sprawiają że często wybuchamy złością lub patrzymy na świat poprzez lęk, żal czy poczucie winy. Negatywne myśli bowiem, są napędzane przez tzw trudne emocje. Dotarcie do nich i uwolnienie zmienia nasze myśli, a w konsekwencji całe nasze życie. To co dotąd było niemożliwe, często staje się teraz możliwe. O uwalnianiu emocji mówiłam w audycji Radia Gdańsk.
https://radiogdansk.pl/audycje/rozmowy-noca/2022/04/11/uwalnianie-emocji-i-docieranie-do-uczuc-ukrytych-w-glebokich-czelusciach-naszego-umyslu/?fbclid=IwAR2GMNyO9i_rQYDxNNcgXyQAtalm7sQ6ViNroLf2DtBd2ABsXonMV_Hnjt4

Dodatkowo jesteśmy emocjonalnie połączeni z historiami w naszym rodzie. Odkrycie tych  powiązań i uwolnienie od powtarzania trudnego losu moich przodków, opisałam w książce "Lot ku wolności. O życiu, psychologii i o tym, co działa."


Uwikłania w relacjach z kolei, przejawiają się głownie w postaci trudności w związku, ale także w kontaktach z innymi ludźmi niż nasz partner życiowy. Wynika to z faktu, że to czego doświadczamy w dzieciństwie zapisuje się w nas za pośrednictwem fal mózgowych, które przez pierwsze lata życia mniej lub bardziej odpowiadają stanom hipnotycznym. Stąd nieświadome programy myślowe, którymi posługujemy się jako dorośli.


Jeśli więc chcesz:
- nauczyć się przekraczać ograniczające Cię emocje, myśli  i przekonania -warsztaty 6 listopada
- żyć pełnią życia, niezależnie jak trudne historie zapisane są w Twoim drzewie rodowym - warsztaty 27 listopada
- odkryć co krępuje Cię w relacjach osobistych i zawodowych oraz wejść na drogę wolności, spokoju I radości - warsztaty 18 grudnia

Zapraszam na cykl warsztatów online 
WOLNOŚĆ,  SPOKÓJ,  RADOŚĆ

Już 6 listopada, w godz.18.00- 21.00,  cena 190 zł  "Uwalnianie emocji drogą do wolności,  spokoju i radości" 

Zapisy- mailowo elajuszczyk11@gmail.com

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, w którym opowiadam o swoich warsztatach. Tutaj ...można obejrzeć film.
W podobny sposób pracuję na sesjach indywidualnych, stacjonarnie i online. Kliknij TUTAJ i sprawdź informacje o sesjach