Osobom poszukującym rozwoju proponuję drogę poprzez:

1. Indywidualne spotkania rozwoju osobistego.

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie"
/Mahatma Gandhi/

Rozwój osobisty można zdefiniować jako proces, który obejmuje wszelkie działania mające na celu nabycie cech, umiejętności, wiedzy, które powodują wzrost możliwości człowieka.

Zapraszam na spotkania służące:
- uczeniu się radzenia sobie z trudnymi emocjami
- przywróceniu wewnętrznego spokoju i harmonii w życiu
- uczeniu się dokonywania bardziej świadomych wyborów życiowych
- wzmocnieniu wewnętrznej siły
- głębszemu poznaniu siebie

2. Coaching indywidualny.

"...Coaching pomaga osobie stawać się kim chce, poprzez wyzwalanie jej potencjału. Bo tak naprawdę nie wiemy jak daleko możemy dojść, dopóki tam się nie znajdziemy..."
/Joseph OConnor/


Coaching jest to metoda, pokazująca jak duże zasoby tkwią w każdym człowieku. I że tak naprawdę, każdy z nas ma w sobie odpowiedzi na ważne dla siebie pytania ( coaching pomaga je wydobyć) - co będzie dla mnie lepsze; jak chcę żyć, pracować; co chciałabym/ chciałbym zmienić w swoim życiu i jak mam to zrobić; co jest dla mnie ważne, jaką drogą chcę podążać, aby żyło mi się bardziej szczęśliwie.


Coaching nie jest terapią, pracuje się tutaj z niedosytem, który niekiedy odczuwamy w różnych obszarach życia. Coaching to także nie poradnictwo, jest pracą psychologiczną na głębszym poziomie.

3. Indywidualne spotkania metodą ustawień systemowych.

"Nawet najlepsze zamiary nie są w stanie zastąpić wglądu"
/Bert Hellinger/

Spotkania dla osób które mają poczucie blokady w życiu, niemożność osiągnięcia określonego celu życiowego, mimo podejmowanych działań innymi metodami np.coachingiem, powtarzające się sytuacje życiowe ( rozstania z partnerami, brak powodzenia w przedsięwzięciach zawodowych, popadanie w konflikty w rodzinie lub w pracy), wypalenie zawodowe.

4. Sesje odkrywania naturalnego piękna.

Zapraszam na 3 sesje, które będą podróżą (cyklem spotkań) poprzez:

1- odkrywanie naturalnego piękna związanego z typem urody człowieka
Analiza kolorystyczna „Jakim jestem typem urody?” - dobór kolorów, w których osoba wygląda najkorzystniej (najmłodziej, najbardziej seksownie), promienieje zewnętrznym blaskiem a twarz sprawia wrażenie wypoczętej i zrelaksowanej.

2 - dobór kroju i fasonu w ubiorze oraz fryzury i makijażu. Wykonanie przykładowego makijażu, konsultacja w sprawie ubioru i kształtu fryzury.

3 – sesja „Czego potrzebuję, aby czuć się piękną na co dzień?” – praca psychologiczna nad wybranym celem życiowym. Spotkanie służące poszukiwaniu dla siebie najlepszego rozwiązania w jakimś aspekcie życia np. gdy masz wątpliwości jaką drogą chcesz dalej podążać w swoim życiu zawodowym lub osobistym, którą z możliwości masz wybrać lub zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie najlepsze w przyszłości. Będzie to jak poszukiwanie takiej drogi, idąc którą odkryjesz swój wewnętrzny blask.

5. Warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
/H. Jackson Brown, Jr./

Spotkania grupowe dla kobiet które chcą :
- wzmacniać poczucie własnej wartości i siły wewnętrznej
- uczyć się jak budować lepsze porozumienie z bliskimi
- odkryć czego potrzebują, aby czuć się lepiej w rolach które pełnią na co dzień - matki, partnerki życiowej, kobiety
- uczyć się jak otwarcie wyrażać swoje zdanie

Porady i konsultacje psychologiczne dla osób przeżywających różnego rodzaju problemy życiowe, mających trudności w relacjach z bliskimi lub trudności wychowawcze z dzieckiem.

1. Problemy rodzinne.

"Im dalej coś od siebie odpychasz, tym większe to się staje."
/Bert Hellinger/

Konsultacje w sprawie różnego rodzaju problemów rodzinnych. Mogą one dotyczyć relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi lub pomiędzy rodzeństwem, a także problemów w relacjach z rodziną pochodzeniową. Na konsultacji może być tylko jedna osoba z rodziny, gdyż poprzez pracę psychologiczną z jednym członkiem rodziny można stymulować zmiany w całym systemie rodzinnym.

2. Problemy małżeńskie w tym dla par stojących w obliczu rozwodu.

"W zakochaniu zgadzam się na drugą osobę taką, jaką ją sobie wyobrażam, a nie taką, jaka jest. Dlatego warunkiem miłości jest przebudzenie z zakochania."
/Bert Hellinger/


1. Spotkania służące pomocy parom i małżeństwom, które przeżywają kryzys w związku lub borykają się z ciągłymi, wzajemnymi konfliktami .

2. Spotkania dla par chcących się rozstać, służące temu aby rozstać się w najlepszy i jak najmniej raniący sposób.

"Bardzo cię kochałem. To co ci podarowałem, dałem ci chętnie. Ty bardzo wiele mi dałaś i ja to szanuję. Za to co między nami się nie udało, przejmuję moją część odpowiedzialności i pozostawiam tobie twoją część. A teraz zostawiam cię w pokoju"

3. Porady dla rodziców w sprawie dzieci.

"Dopóki robisz to co zawsze, będziesz mieć to co zwykle..."

Konsultacje dla rodziców:
- których dziecko jest nadpobudliwe
- którzy często słyszą, że mają „ niegrzeczne dziecko”
- nie mogących porozumieć się ze swoim dzieckiem
- których dzieci przeżywają problemy emocjonalne
- niepokojących się o to co dzieje się z ich dzieckiem
- mających trudny kontakt z dzieckiem

4. Konsultacje dla osób przeżywających różnego rodzaju problemy życiowe lub będących w sytuacjach kryzysów w życiu.

"W psychologii mówimy, że każda zmiana to mniejszy lub większy kryzys. Jednak to od nas zależy, co wtedy zrobimy, czy poddamy się „ czarnym myślom” czy też wykorzystamy to, aby się rozwijać. Bo rozwój możliwy jest właśnie dzięki zmianom, tak naprawdę ROZWÓJ TO ZMIANA."

Konsultacje dla:
1. Młodzieży borykającej się z trudnościami w relacjach z rówieśnikami, rodzicami lub mających problemy z motywacją do nauki czy doświadczających spadku energii życiowej

2.Osób stojących w obliczu zmian życiowych takich jak :
- zmiana pracy,
- urodzenie dziecka,
- powrót do pracy po przerwie,
- rozwód,
- utrata pracy,
- opuszczenie domu przez dorosłe dzieci
i inne.

5. Konsultacje dla osób chcących odkryć co blokuje ich sukces życiowy/zawodowy i wejść na drogę sukcesu lub większej harmonii życiowej.

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
/Carl Gustav Jung/

Większość z nas ma jakieś tematy życiowe, w których czuje większy lub mniejszy dyskomfort i potrzebuje wsparcia. Czasami przybiera to postać poczucia blokady wewnętrznej, jakiejś dysharmonii w życiu czy braku spójności pomiędzy tym, co jest w moim życiu, a tym co chciałabym/chciałbym aby było czyli jak chcę, aby moje życie wyglądało. Niekiedy próbujemy to zmienić, ale coś nas w tym blokuje. W takich sytuacjach sprawdza się praca psychologiczna metodą ustawień systemowych, w formie grupowej lub indywidualnej. Ustawienia w krótkim czasie docierają do źródła problemu czy blokady, a wraz z jego uświadomieniem pojawia się kierunek rozwiązania tego co nas blokuje czy nam przeszkadza w życiu. I życie się zmienia.