23.01.2021 Warszawa- stacjonarnie lub online na Zoom Psychobiologia- droga do zdrowia i do siebie takim jaki jestem

Psychobiologia pokazuje, że żadna choroba nie jest dziełem przypadku. Przejawia się zawsze jako "sygnał"/zapis w tkance ściśle powiązanej ze sposobem, w jaki reagujemy na problemy w życiu. Poprzez odczytanie kodu choroby, rozumianej jako język naszych emocji i przekonań, możliwe staje się uświadomienie dlaczego zachorowaliśmy.

 

Dzięki Technice Uwalniania możemy ponownie, w bezpiecznych warunkach, spotkać się z tym doświadczeniem i przeżyć je do końca, a następnie uwolnić trudne emocje z nim związane. Wówczas możliwy staje się powrót do zdrowia.

W zrozumieniu i poprawie naszej sytuacji, tak naprawdę nie chodzi o objawy, choć one są często punktem wyjścia do zmiany wewnętrznej. Kluczem jest przyczyna zapisu ich powstania. Psychobiologia wraz z Techniką Uwalniania trudnych uczuć prowadzi nas ku sobie, ku wewnętrznej prawdzie "skąd ten zapis mamy" i lepszej jakości życia. Ustąpienie objawu jest wartością dodaną -"skutkiem ubocznym", szczególnie cennym, gdy medycyna akademicka jest bezradna.

Psychobiologia jest połączeniem psychologii ( "psyche"- dusza lub jak niekiedy jest to tłumaczone "psychika") z biologią czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka. Opiera się, a właściwie integruje, wiedzę którą daje nam Totalna Biologia, Recall Healing i Biologika. Koncepcja psychobiologii w połączeniu z Techniką Uwalniania, niejednokrotnie umożliwiła uwolnienie od konfliktów emocjonalnych, a w konsekwencji wyzdrowienie z choroby.


Cena: 1200 zł, cena za 2 dniowy warsztat wraz z materiałami, przekąskami oraz sobotni obiad.

Termin:

23.01.2021 godz. 10.00-18.00
24.01.2021 godz.   9.00 -13.30

Miejsce: Warszawa-Wawer lub on-line na zoom.

Rezerwacja miejsca następuje po zgłoszeniu swojej obecności na adres violetta@kirov.pl i dokonaniu wpłaty wskazanej w mailu potwierdzającym na wskazane konto.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu, w którym opowiadam o swoich warsztatach. Tutaj ...można obejrzeć film.